headtechnology.lv


SEMJUELS BEKETS – IZSTĀDE DAUGAVPILĪ24/09/07

Īru rakstnieks, izcils absurdās literatūras pārstāvis. Zviedrijas Karaliskā akadēmija viņam piešķīrusi 1969. gadā Nobela literatūras prēmiju.

Kā daļu no savas kultūras programmas Īrijas Ārlietu ministrija ir izveidojusi ceļojošu izstādi par Semjuela Beketa, viena no mūsu 20. gadsimta vadošajiem rakstniekiem, dzīvi un darbu.

Daugavpilī izstāde tiks parādīta no 1. oktobra līdz 14. oktobrim kinoteātrī „Renesanse”. Izstādei klāt ir pievienots buklets, kura kopijas ir pieejamas latviešu un krievu valodā. Tapēc ceļojums par izstādi solās būt gan izziņas bagāts, gan interesants, ļaujot saņemt maksimāli daudz informācijas par Semjuelu Beketu. Ceram, ka izstāde būs interesanta gan pilsētas skolu literatūras skolotājiem un skolēniem, gan augstāko mācību iestāžu studentiem un pasniedzējiem.Izstādes atklāšana 1. oktobrī plkst. 16.00 kinoteātrī „Renesanse”.

Tā skatāma līdz 14. oktobrim.Izstādes atklāšanā piedalīsies Īrijas vēstnieks Latvijā Tims Mova kungs.__________________________________________________Daugavpils pilsētas domes Kultūras nodaļa

Miervaldis Brodovs – 65476798, miervaldis@daugavpils.lv

Автор: Daugavpils

Автор: Eduardo
Добавлено: 03.12.2015 10:04
0

Ja, das Plugin macht defiadniadtiv Sinn; Robert hat oben eh was zum leiaddiadgen Thema “Zwangsregistrierung” geschrieadben. (Obwohl: so scmihlm find ich die Mailinglist nicht, man kann sich ja sowieso jederadzeit wieadder ausadtraadgen :smoking666: )

Автор: Luz
Добавлено: 30.11.2015 06:25
0

Umm, are you really just giving this info out for nogniht?

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha